TASKK

VAN YOLSPOR GENÇ YETENEKLERİYLE DOLU DİZGİN GELİYOR

blog

Van Yolspor Futbol Kulübü A takım ve U18 takımından oluşan karmasıyla 7 günlük Alanya kampın ardında Van'a döndü.

   Van Yolspor Futbol Kulübü altyapısında bulunan yetenekli futbolculardan oluşan karmasıyla 7 günlük devre arası hazırlık kampını Alanya’da verimli bir geçirerek Van’a döndü.
   ÜÇ HAZIRLIK MAÇI YAPILDI
   TFF 3’ncü Lig takımlarından Alanya Kestelspor, Manavgatspor ve Hollanda 3’ncü lig takımlarıyla karşılaşan Yolspor’un gençleri ortaya koydukları performansla büyük beğeni aldı..
   Van Yolspor Futbol Kulübü yöneticilerinden Cahit Kara, öncelikle spora ve sporcuya verdikleri önemle bilinen Van Yolspor Futbol Kulübü başkanı sayın Hacı Emin Topçu’ya cok teşekkür ediyoruz. Alanya’da 7 günlük hazırlık kampının çok iyi geçtiğini ifade eden Kara, Kulüp başkanımız sayın Hacı Emin Topçu’nun girişimleriyle Alanya kampımız çok iyi ve çok verimli geçti. Öncelikle bizleri Alanya’da en güzel şekilde ağırlayan Vanlı kardeşimiz Alanya Kestelspor Kulübü Sportif direktörü Murat Berge’ye ilgi ve alakaları’ndan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Amacımız genç oyuncularımızın öz güvenini artırmak yeteneklerini dışarıya yansımalarını sağlamaktı.
Yaptığımız hazırlık maçlarında bir çok kulüp yetkileri menajerler ve futbol adamaları tarafından bir çok genç oyuncumuz beğenildi. İnanıyoruz gençlerimiz çok iyi yerlere gelecektir. Biz her zaman genç kardeşlerimizin yanında olacağız” dedi.

   Van Yolspor Futbol Kulübü antrenörü Maşuk Gülmez ise Alanya kampının genç oyuncularımız açısından çok güzel geçtiğini ifade ederek, Öncelikle kulüp başkanımıza bizlere verdikleri desteklerinden dolayı takımım ve hocalarım adına kendilerine ve kulüp yönetimine çok teşekkür ediyorum. Öte yandan Alanya’da bizlere evimizdeymiş gibi hissettiren Vanlı kardeşimiz Alanya Kestelspor’un başarısının baş mimarı olan Alanya Kestelspor’un Sportif direktörü Murat Berge hocamıza ilgilerinden dolayı Van adına ve takımım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Alanya kampına değinen Gülmez, Alanya’da 7 günlük hazırlık kampımız çok iyi geçti. Burda 3 hazırlık maçı yaptık. Oyuncularımızın performansları sezon öncesi bizleri mutlu etti.
   Antrenör arkadaşlarımız Allatin Tuga ve Özer Yazar’la birlikte takımı en iyi şekilde hazırladık. Alanya kampında tek amacımız birçok takımın ve spor adamının izlediği oyuncularımızı görmeleriydi. Bunu da en iyi şekilde yaptığınıza inanıyoruz. Alanya kampımızı en güzel sekil de tamamlayarak, Van’a döndük. Çalışmalarımıza Van’da devam ediyoruz” dedi.

0(432) 485 10 50 (Dahili: 65551)
Kıyıcak Mah. Şantiye Sok. Karayolları 11.Bölge Müdürlüğü Edremit/ VAN

Bize Ulaşın

 
 
 


 

Mail Bültenimiz
Kulubümüz İle Alakalı Tüm Haberlere Ulaşmak İçin Mail Bültenimize Abone Olabilirsiniz.