KGM 11.BÖLGE 2019 FUTBOL TURNUVASI


► 2019 TURNUVA-FİKSTÜR► PUAN DURUMU

                                                   2019 KGM TURNUVASI KURALLARI

 1. Müsabakalarda, Futbol müsabaka talimatı, ceza yönetmeliği ve  beynelmilel oyun kuralları uygulanır.
 2. Takım çıkarmaya yeterli sayıda personeli ( Memur, Sanat sınıfı, Müşavir) olmayan birimler başka birimler ile birleşip bir takım çıkarabilirler.
 3. Maçlar 8 kişilik takımlar halinde oynanacaktır.
 4. Tüm birimler daha sonra değişiklik yapmamak üzere birim amirleri onaylı en fazla 16 kişilik takım listelerini 24.06.2019 Pazartesi günü saat 11:00’ e kadar Evrak kayıta teslim edilecektir.
 5. Her takım kurum binası sınırları içerisinde çalışan en fazla 2 kişiyi ( şoför, çaycı vb) oynatabilecektir. Servislerin kendi bünyelerinde   neticelenen ihalelerde (hizmet alımı, yapım işi vb.) çalışan (çatı altında, büroda ) personeller de bu kapsama alınacaktır.
 6. Aktif lisanslı personeller takım kadrolarına dâhil edilmeyecektir.
 7. Hakemler aşağıdaki listede sunulmuştur.
 8. Turnuva ile ilgili bilgiler ( fikstür, hakem, gol krallığı, kartlar vb) yol sporun (http://www.vanyolspor.com/) adresinden öğrenebilirler.
 9. Halı sahada kullanılacak ayakkabılar halı sahaya uygun olacaktır, plastik çivili ve vidalı ayakkabılar (krampon)  kesinlikle kullanılmayacaktır. Maçtan önce hakem tarafından ayakkabı kontrolü yapılacak olup aksi durumda ilgili oyuncu maçta oynamayacaktır.
 10. Saha içi veya tribünlerde küfür ve hakaret eden oyuncular diskalifiye edilecektir, ilgili taraftarlar da tribünlere alınmayacaktır.
 11. Fikstürdeki maç takvimi değişiklik talepleri, 1(BİR) gün öncesinden komisyona, birim amirleri tarafından ıslak imzalı bir şekilde iletilmekle beraber  takımın da  %50'sinin resmi görevli olması şartı gözetilecektir.Takımdaki oyuncuların izinli, raporlu vb olması halinde maç tarihlerinde değişiklik yapılmayacaktır. Takım kaptanları yeterli sayıda oyuncunun sahaya çıkmasını sağlayacaktır.
 12. Turnuva ile ilgili şikayet ve talepler birim amirinin ıslak imzalı dilekçeleri ile  turnuva tertip komisyonuna iletilecektir. Komisyon,  gelen taleplerle   ilgili kararlarını yine imzalı bir şekilde cevaplandıracaktır. Şifahi şikayet ve talepler değerlendirmeye alınmayacaktır.
 13. Maç esnasında her takım en fazla 5 oyuncu degişiliklik hakkına sahiptir. Çıkan oyuncular tekrar oyuna giremeyecektir.
 14. 5. maddede belirtilen kısıtlı şoför,çaycı vb personel sayısı bazı servislerin talepleri doğrultusunda değiştirilmiştir. Bahse konu oyuncu ( şoför, çaycı vb) sayısındaki kısıtlama kaldırılmış olup, tüm servisler için geçerlilik arz etmektedir. Bu karar 01.07.2019 tarihi itibariyle geçerli olacaktır.  bu tarihten önceki maçlar mevcut kadrolar ile devam edilecektir.
 15. Yeni düzenlemeye göre takım listeleri en geç 01.07.2019  saat 13:00 e kadar Necati GÜLSEVEN' e teslim edilecektir.
 16. 7.maddede belirtilen hakem listeleri Futbol Tertip Komisyonunca servis şeflerinin de katılımıyla yapılan toplantılarda belirlenmiş olup turnuvanın devamı açısından önem arz etmektedir. Toplantıda alınan kararlar futbol turnuvasının daha kaliteli bir şekilde devam etmesinin yanı sıra kati kararlar değildir. İlk kez tamamı Karayolları personeli tarafından düzenlenen turnuvanın amacında iyi niyet esastır. Bundan dolayı komisyon tarafından belirlenen hakem listesinde olup ta görevini yapamayacak olduğunu belirten kişilerin yerine tertip komisyonunca ilgili ve sorumluluk alabilen kişiler sürekli olmamak kaydıyla değerlendirilmesi uygun görülmektedir.
 17. Ertelen maçlar ligin bitim tarihi olan 03.10.2019 tarihine kadar oynanması gerekmektedir. Oynanmayan maçlar ile ilgili sorumluluk takımlara aittir.

(*) MÜLGA MADDE: Madde 4

Turnuva Tertip Komisyonu:

 1. Necati ÖLMEZ
 2. Ahmet KILIÇ
 3. Sinan DURMUŞ
 4. Abdülselam YASAN
 5. Necati GÜLSEVEN
 6. Abdullah DİLMEN

 

 

NO

HAKEMLER

1

NECATİ ÖLMEZ

2

ABDULLAH DİLMEN

3

CEVAT UZUNKÖPRÜ

4

SERDAR AKTAŞ

5

AHMET KILIÇ

6

SİNAN ÇAKIR

7

ALİ SARIHAN

8

CEMİL GÜZEL

9

ABDULSELAM YASAN

10

SİNAN DURMUŞ

11

ZAFER ŞAHAR

12 SALİH ÖZ

 

0(432) 485 10 50 (Dahili: 65551)
Kıyıcak Mah. Şantiye Sok. Karayolları 11.Bölge Müdürlüğü Edremit/ VAN

Bize Ulaşın

 
 
 


 

Mail Bültenimiz
Kulubümüz İle Alakalı Tüm Haberlere Ulaşmak İçin Mail Bültenimize Abone Olabilirsiniz.